Forum domowa.forumoteka.pl Strona Główna domowa.forumoteka.pl
Dom, rodzina, codzienne sprawy
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Na narty do Ustronia? Jeździł ktoś?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum domowa.forumoteka.pl Strona Główna -> HYDEPARK
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kobza
Klikacz


Dołączył: 25 Mar 2016
Posty: 190

PostWysłany: Sob Lut 08, 2020 4:53 pm    Temat postu: Na narty do Ustronia? Jeździł ktoś? Odpowiedz z cytatem

Na narty do Ustronia? Jeździł ktoś?
wybieram sie z rodziną bo widziałam fajną reklamę stoku w necie, ale nigdy tam nie byłam i jeszcze zanim zabukuję noclegi to chciałabym się upewnić, czy faktycznie tak super tam dla początkujących?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariakaliszczak
Klikacz


Dołączył: 25 Wrz 2015
Posty: 106

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, w Ustroniu jest spoko jeśli chodzi o warunki dla początkujących,
wiec spokojnie możesz z dzieciakami.
Mi się nawet wydaje, że tam większość osób to własnie takie, które dopiero się uczą i szkolą umiejętności, jest dużo szkółek itd.
A co do noclegu to podpowiem Ci apartamenty https://www.dreamapart.pl/ustron - niedaleko jest od nich do stoku, więc spacerek krótki a bardzo wygodnie, dużo miejsca.

_________________
Dobrego dnia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum domowa.forumoteka.pl Strona Główna -> HYDEPARK Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum