Forum domowa.forumoteka.pl Strona Główna domowa.forumoteka.pl
Dom, rodzina, codzienne sprawy
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dietetyczne jedzenie do pracy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum domowa.forumoteka.pl Strona Główna -> Mama i tata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dariakaliszczak
Klikacz


Dołączył: 25 Wrz 2015
Posty: 106

PostWysłany: Sob Lis 28, 2015 3:28 pm    Temat postu: Dietetyczne jedzenie do pracy Odpowiedz z cytatem

Czasami mam ochotę zabrać do pracy coś innego niż kanapki, jakąś sałatkę z kurczakiem, albo ryż z warzywami, ale nie wiem w co to pakować, bo przeciez nie w plastikowe pojemniki, jakoś mi się to nie widzi..Też tak macie?
_________________
Dobrego dnia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szalona
Klikacz


Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 213

PostWysłany: Nie Lis 29, 2015 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale dlaczego?
Plastikowe lunch boxy sa ok, tylko mają taki minus, że zajmują sporo miejsca i czasem nie da się wcisnąć do torebki, a jak np idziesz do biura, no to ciężko w zgrabnej torebce nosić plastik:)
W sumie można alternatywnie wykorzystać ekologiczne torebki wielorazowe: Arrow https://morethanbag.pl/pl/p/Torebka-sniadaniowa-Lunch-Mat-HiFly/129

To taki bajer, lekki, wygodny, mieszczacy się torebce, czyści się łatwo bo tylko przecierasz no i masz to na wiele razy.
Fajne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eleni
Klikacz


Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 31

PostWysłany: Czw Mar 03, 2016 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No kiedy się jest na diecie to rzeczywiście może byc problem.
Pamiętam, jak zaczęłam stosować jedną z diet znanej trenerki to moja torba z jedzeniem do pracy była większa, niż właściwa torebka.
A to dlatego, że musiałam tam zmieścić kilka posiłków, aby spożywać je w regularnych godzinach.
Wtedy faktycznie przydałyby mi się takie ekologiczne woreczki.
Teraz w zasadzie jest ok z moją dietą, ustabilizowała sie na tyle, że nie mam problemów.
Ale nadal szukam różnych ciekawych rozwiązań, jeśli chodzi o wspomaganie diety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eve
Klikacz


Dołączył: 29 Lut 2016
Posty: 30

PostWysłany: Pią Mar 04, 2016 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i właśnie dlatego zamiast tych wszystkich diet warto czasami poczytać i wypróbować w 100% naturalne środki wspomagające odchudzanie, jak: http://www.nopalina.eu/. Poczytajcie skład, zajrzyjcie do ulotki, bo myślę, że to może Was przekonać, że nie jest to żaden magiczny środek na odchudzanie, ale przede wszystkim naturalnie skomponowany sposób na ograniczenie łaknienia, regularny metabolizm, oczyszczanie jelit oraz spalanie tłuszczów i węglowodanów.
To proszek z samych roślin i ziaren, więc odpada noszenie tony torebek z potrawami, które musicie zjeść w ciągu dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobza
Klikacz


Dołączył: 25 Mar 2016
Posty: 190

PostWysłany: Pią Mar 25, 2016 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eve napisał:
No i właśnie dlatego zamiast tych wszystkich diet warto czasami poczytać i wypróbować w 100% naturalne środki wspomagające odchudzanie,.


To prawda, albo pójść do dietetyka na początku , niech ustawi diete, np. w http://centrum.polkard.pl/ a dopiero potem sięgnąć po jakieś dodatkowe suplementy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum domowa.forumoteka.pl Strona Główna -> Mama i tata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum