Forum domowa.forumoteka.pl Strona Główna domowa.forumoteka.pl
Dom, rodzina, codzienne sprawy
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kafelki z wyglądem drewna?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum domowa.forumoteka.pl Strona Główna -> Łazienka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szalona
Klikacz


Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 213

PostWysłany: Sob Sie 30, 2014 8:16 pm    Temat postu: Kafelki z wyglądem drewna? Odpowiedz z cytatem

Kafelki z wyglądem drewna - tzn takie stylizowane na drewniane, ale ceramiczne - gdzie można takowe kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lamara
Klikacz


Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 179

PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pobudujemy nasz ukochany dom, to chcemy mieć u siebie wyjątkowe wnętrza, które będą odzwierciedlać nas. Jezeli sami za bardzo nie znamy sie na aranżacji wnętrz to lepiej skorzystać z pomocy specjalistki. Szalenie spodobały mi się realizaje Pani Natalii https://cn-architektura-wnetrz.pl/projekty-realizacje/ , które widzałam na jej stronie. Wnętrza mają to coś wyjątkowego co sama chyba w domu bym nie stworzyła.

Ostatnio zmieniony przez Lamara dnia Wto Lip 03, 2018 6:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobza
Klikacz


Dołączył: 25 Mar 2016
Posty: 190

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2016 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakoś niespecjalnie podobają mi się kafle drewniane,
ale to chyba kwestia gustu, każdy ma takie jakie mu sie podobaja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dominika
Klikacz


Dołączył: 23 Sie 2014
Posty: 108
Skąd: Zachodnia Polska

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez tak myślę, to trochę takie dyskutowanie o gustach, kiedy wiadomo, że każdy ma inny i ma do tego pełne prawo.
Gdybym miała od nowa urządzać i wykańczać łazienkę to na pewno przejrzałabym w sieci różne inspiracje, jak z tych opisywanych np. tutaj https://www.deconova.pl/pomysly-na-kafelki-w-lazience.php - ale ostateczną decyzję i tak podjęłabym ja i nie podstawie tego co się podoba obcemu człowiekowi.
Tak zakładam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum domowa.forumoteka.pl Strona Główna -> Łazienka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum